top of page
shutterstock_618433028_01.jpg

Oferujemy cztery pakiety wejścia na rynek, od Basic do Pro+, każdy dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Gdzie aktualnie jesteśmy:

pexels-pixabay-460672.jpg

Wielka Brytania

Doskonale rozumiemy zasady i przepisy obowiązujące po Brexicie i oferujemy pełen zakres usług dla firm, które chcą rozwijać się na rynku brytyjskim, od reprezentacji przed kupującym, po odprawę celną i logistykę.

pexels-chait-goli-1796705.jpg

Holandia

Specjalizujemy się we wspieraniu marek, które wytwarzają produkty ekologiczne, biologiczne i zrównoważone, w wejściu na rynek w Holandii; nawiązywanie relacji z eko-sklepami, butikami i specjalistycznymi sklepami z wyższej półki.

pexels-shvets-anna-2570063.jpg

Niemcy

Sąsiednie rynki są często pierwszym wyborem dla małych i średnich firm, które chcą się rozwijać i eksplorować rynki zagraniczne. Nasz oddział w Niemczech pomaga Polskim firmom zaistnieć lokalnie w wybranym przez nich sektorze.

pexels-tuur-tisseghem-2954412.jpg

Włochy

W kwietniu 2022 roku poszerzymy naszą ofertę o wejście na rynek włoski. Obecnie budujemy relacje z partnerami i sklepami w Mediolanie i Rzymie przed planowanym uruchomieniem.

pexels-aleksandar-pasaric-5686514.jpg

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Specjalistyczne usługi wejścia na rynek dla producentów dóbr ekskluzywnych i luksusowych. Specjalizujemy się w strategii wejścia na rynek i oferujemy logistykę w temperaturze kontrolowanej oraz tłumaczenia specjalistyczne.

pexels-jeswin-thomas-1007427.jpg

Indie

Indie to rozwijająca się gospodarka i nie tylko emigranci kupują w naszych sklepach partnerskich w Indiach. Nawiązaliśmy solidne i niezawodne relacje z ekskluzywnymi centrami handlowymi, specjalistycznymi sklepami i butikami w Delhi, Bangalore i Bombaju.

JB www_Pakiet wejścia na rynek.png
JB www_Droga do sukcesu.png

Obecni klienci

Kombutcha fotka.jpg
bottom of page